Ke správnému chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kšiltovky, čepice ap.

Kšiltovky, čepice ap. 

26 produktů

Buď toho součástí. Být členem správné party lidí. Buďte členem Aeroklubu!

549 Kč

Čepice s kšiltem - baseballka, na které je v přední části vyobrazený (3D vyšitý) americký vrtulník známý pod jménem AH-64 Apache. Velikost čepice je univerzální, nastavitelná. Materiál - předepraná 100% bavlna.

269 Kč

Pohodlná a kvalitní kšiltovka BASEBALL univerzální velikost materiál: 100% bavlna.

240 Kč

Nízkoprofilová kšiltovka s vyšitým plastickým 3D nápisem AIR FORCE (oficiální licence USAF). Menší vyšité nápisy na kšiltu a na hraně kšiltu. Kvalita výšivek je u firmy Rothco tradičně na velmi vysoké úrovni. Sendvičový pevný kšilt. 

420 Kč

Nízkoprofilová kšiltovka s vyšitým plastickým 3D znakem US Air Force (oficiální licence USAF). Menší vyšité nápisy na kšiltu. Kvalita výšivek je u firmy Rothco tradičně na velmi vysoké úrovni. Sendvičový pevný kšilt, univerzální nastavitelná velikost.

420 Kč

Čepice v univerzální velikosti - nastavitelná díky suchému zipu. Na přední straně s nápisem AIR FORCE VETERAN. Na kšiltu nápis U.S. AIR FORCE a USAF. Součástí měkký potní pásek. Materiál - 100% česaná bavlna.

419 Kč

Pletená čepice s oficiálním logem U.S. AIR FORCE. Materiál: 100% akryl.

220 Kč

Zimní pletená čepice s barevnou výšivkou US Air Force (americké letectvo) v přední části. Materiál - hřejivý 100% akryl. Čepice je díky svému střihu v univerzální velikosti. Lehká, skladná.

139 Kč

Pohodlná čepice BASEBALL s bíle vyšitým znakem BLUE ANGELS - oficiální akrobatická skupina námořnictva US. Blue Angels, byla založena v roce 1946.

209 Kč

Znáte REMOVE BEFORE FLIGHT, takže KISS ME BEFORE FLIGHT nejdřív! Někdo na Tebe na zemi čeká.

549 Kč

Pohodlná nízkoprofilová čepice z česané bavlny. Tištěný motiv "MAKE IT RAIN" (jen ať prší). Materiál: 100% česaná bavlna.

349 Kč

Čepice s vyšitým znakem NASA - Národní úřad pro letectví a kosmonautiku. Kvalita výšivek je u firmy Rothco tradičně na velmi vysoké úrovni. Polstrovaný potní pásek. Libovolné nastavení dle velikosti hlavy. 

350 Kč

Nízkoprofilová kšiltovka s vyšitým nápisem NASA.

349 Kč

Pletená čepice s oficiálním logem NASA (Národní úřad pro letectví a kosmonautiku Spojených států amerických). Logo je na čepici jako výšivka a je umístěné v její přední části. Materiál čepice - 100 % akryl.

279 Kč

Pohodlná a kvalitní kšiltovka BASEBALL univerzální velikost materiál: 100% bavlna.

290 Kč

Jste pilot, nebo chcete být? Chtěli byste, aby svět věděl, že létání je vaše vášeň, část vaší osobnosti? Tato baseballová čepice s tématem letectví je právě pro Vás!

549 Kč

Nízkoprofilová kšiltovka s potiskem United States Space Force. Velikost je univerzální - nastavitelná pomocí pásku se suchým zip v zadní části čepice. Materiál - 100 % broušená bavlna.

349 Kč

Pohodlná a kvalitní kšiltovka BASEBALL univerzální velikost materiál: 100% bavlna.

290 Kč

Pohodlná a kvalitní kšiltovka BASEBALL univerzální velikost materiál: 100% bavlna.

240 Kč

Klasická basebollová čepice v kombinaci světle zelené barvy a řerného kšiltu s motivem legendárního vrtulník UH-60. 

290 Kč

Pohodlná a kvalitní kšiltovka BASEBALL, bíle vyšitý znak U.S. AIR FORCE. Univerzální velikost. Materiál: 100% bavlna.

220 Kč

Nizkoprofilová čepice. Výšivka USAF (US AIR FORCE) na kšiltu potom znak. Trojitý vyztužený kšilt výborně drží tvar. Univerzální velikost nastavitelná páskem na zadní části čepice suchým zipem.

429 Kč

Pohodlná bavlněná baseballová čepice BASEBALL USAF WWII od firmy FOSTEX . Černá s barevným potiskem hvězdy USAF v přední části. Čepice má prošívaný sendvičový kšilt a je vybavená nastavitelným zapínáním na suchý zip.

239 Kč

Čepice s kvalitně vyšitým nápisem VETERAN AIR FORCE společně s americkou vlajkou zdobí čepici, která má nízkoprofilový střih. Po obvodu na vnitřní straně potní pásek, nastavitelná velikost díky pásku se suchým zipem. 100 % balvna.

429 Kč
1 - 26 z 26

Top