Ke správnému chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Oblečení

Oblečení 

263 produktů

Kategorie

na stránku

Aero L-159 ALCA je lehký podzvukový útočný letoun. Hlavním provozovatelem je České letectvo, které dostává nejnovější vylepšení avioniky. Toto letadlo je určeno především k podpoře pozemních sil.

549 Kč

100% bavlna Gramáž: 160

319 Kč 399 Kč -20%

Jednoduchý design pro milovníky akrobatických soutěží by neměl chybět v žádném šatníku žádného leteckého nadšence.

549 Kč

Jednoduchý design pro milovníky akrobatických soutěží by neměl chybět v žádném šatníku žádného leteckého nadšence.

549 Kč

Na přední straně těchto triček najdete kompletní seznam všech registrovaných letišť v České republice a jeho letecké zkratky. ICAO kódy.

549 Kč

Buď toho součástí. Být členem správné party lidí. Buďte členem Aeroklubu!

549 Kč

Na přední straně těchto triček najdete kompletní seznam všech registrovaných letišť v České republice a jeho letecké zkratky. ICAO kódy. Varianta produktu pro ženy.

549 Kč

Čepice s kšiltem - baseballka, na které je v přední části vyobrazený (3D vyšitý) americký vrtulník známý pod jménem AH-64 Apache. Velikost čepice je univerzální, nastavitelná. Materiál - předepraná 100% bavlna.

269 Kč

Pohodlná a kvalitní kšiltovka BASEBALL univerzální velikost materiál: 100% bavlna.

240 Kč

Bavlněné tričko o gramáži 160g/m2 s vypracovaným originálním motivem APACHE AH-64E. Tričko pro akční nadšence, ale i pro milovníky retro motivů.

420 Kč

Nízkoprofilová kšiltovka s vyšitým plastickým 3D nápisem AIR FORCE (oficiální licence USAF). Menší vyšité nápisy na kšiltu a na hraně kšiltu. Kvalita výšivek je u firmy Rothco tradičně na velmi vysoké úrovni. Sendvičový pevný kšilt. 

420 Kč

Nízkoprofilová kšiltovka s vyšitým plastickým 3D znakem US Air Force (oficiální licence USAF). Menší vyšité nápisy na kšiltu. Kvalita výšivek je u firmy Rothco tradičně na velmi vysoké úrovni. Sendvičový pevný kšilt, univerzální nastavitelná velikost.

420 Kč

Čepice v univerzální velikosti - nastavitelná díky suchému zipu. Na přední straně s nápisem AIR FORCE VETERAN. Na kšiltu nápis U.S. AIR FORCE a USAF. Součástí měkký potní pásek. Materiál - 100% česaná bavlna.

419 Kč

Pletená čepice s oficiálním logem U.S. AIR FORCE. Materiál: 100% akryl.

220 Kč

Přitahuje vás letecká doprava? Bez ztráty času, bezpečně a podle vašich požadavků? To je správná volba pro cestování.

2 249 Kč

Přitahuje vás letecká doprava? Bez ztráty času, bezpečně a podle vašich požadavků? To je správná volba pro cestování. Varianta produktu pro ženy.

2 249 Kč

Anton Herman Gerard ‚Anthony‘ Fokker byl nizozemský letecký inženýr a výrobce letadel. Člen Národní letecké síně slávy - Flying Fokker Forever!

1 249 Kč

Anton Herman Gerard ‚Anthony‘ Fokker byl nizozemský letecký inženýr a výrobce letadel. Člen Národní letecké síně slávy - Flying Fokker Forever! Varianta produktu pro ženy.

1 249 Kč

Nezáleží na tom, zda řídíte skutečný dopravní nebo sportovní letoun, jeho model nebo simulátor. Je nezbytné, abyste patřili do rodiny těch, kteří mají létání ve svém srdci.

549 Kč

Nezáleží na tom, zda řídíte skutečný dopravní nebo sportovní letoun, jeho model nebo simulátor. Je nezbytné, abyste patřili do rodiny těch, kteří mají létání ve svém srdci. Varianta produktu pro ženy.

549 Kč

Vzduchem chlazený hvězdicový devítiválec, kterým je osazen celokovový dvojplošník Antonov AN-2. Toto letadlo není jen historií, ale je to také skvělá přítomnost.

549 Kč

Bavlněné tričko o gramáži 180g/m2 s vypracovaným originálním motivem ANTONOV AN-26. Tričko pro akční nadšence, ale i pro milovníky retro motivů.

390 Kč

Americký útočný vrtulník používaný od začátku studené války až po současnost. Legenda mezi vrtulníkovými děly. Dejte si pozor, APACHE se blíží!

549 Kč
1 - 36 z 263

Top