Ke správnému chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Polokošile

Polokošile 

16 produktů

Kategorie

Anton Herman Gerard ‚Anthony‘ Fokker byl nizozemský letecký inženýr a výrobce letadel. Člen Národní letecké síně slávy - Flying Fokker Forever!

1 249 Kč

Anton Herman Gerard ‚Anthony‘ Fokker byl nizozemský letecký inženýr a výrobce letadel. Člen Národní letecké síně slávy - Flying Fokker Forever! Varianta produktu pro ženy.

1 249 Kč

Šepot motoru z britského dvouplošníkového cvičného letounu Tiger Moth je legendární. Buď taky legendární! Britský cvičný letoun RAF vyvinutý Geoffreyde Havillandem v roce 1931. Vyrobeno 8 811 kusů.

1 249 Kč

Šepot motoru z britského dvouplošníkového cvičného letounu Tiger Moth je legendární. Buď taky legendární! Britský cvičný letoun RAF vyvinutý Geoffreyde Havillandem v roce 1931. Vyrobeno 8 811 kusů. Varianta produktu pro ženy.

1 249 Kč

Ford 5-AT byl americký třímotorový celokovový dopravní letoun a stal se klasikou letecké dopravy. První letadlo pro přepravu cestujících, které bylo vyrobeno sériově a zahájilo novou éru v této oblasti.

1 249 Kč

Ford 5-AT byl americký třímotorový celokovový dopravní letoun a stal se klasikou letecké dopravy. První letadlo pro přepravu cestujících, které bylo vyrobeno sériově a zahájilo novou éru v této oblasti. Varianta produktu pro ženy.

1 249 Kč

Americký čtyřmotorový vojenský transportní letoun Hercules C-130 hrdě deklaruje vzdušný výkon a sílu.

1 249 Kč

Americký čtyřmotorový vojenský transportní letoun Hercules C-130 hrdě deklaruje vzdušný výkon a sílu. Varianta produktu pro ženy.

1 249 Kč

V leteckém průmyslu jsou velmi přísné kontroly kvality. Použitý materiál je důležitý uvnitř kocpitu i venku. Líbí se vám tento produkt?

1 249 Kč

Tento produkt symbolizuje postavení pilota. Pilot ovládá letadlo. Bez pilota není létání.

1 249 Kč

Být pilotem může být sen, ale může to být i realita! Můžete být pilotem letadla, vrtulníku, ultralehkého letadla nebo modelu letadla. Důležité je, že létání je tvůj život!

1 249 Kč

Být pilotem může být sen, ale může to být i realita! Můžete být pilotem letadla, vrtulníku, ultralehkého letadla nebo modelu letadla. Důležité je, že létání je tvůj život! Varianta produktu pro ženy.

1 249 Kč

Tvar ocasu letadla je T, to je Tomahawk. Buďte připraveni na cokoliv! Cvičné letadlo od Piper.

1 249 Kč

Tvar ocasu letadla je T, to je Tomahawk. Buďte připraveni na cokoliv! Cvičné letadlo od Piper. Varianta produktu pro ženy.

1 249 Kč

Bez tréninku není žádná zkušenost. Bez zkušeností není žádné letecké umění. Americký dvouplošník používaný pro výcvik pilotů ve druhé světové válce.

1 249 Kč

Bez tréninku není žádná zkušenost. Bez zkušeností není žádné letecké umění. Americký dvouplošník používaný pro výcvik pilotů ve druhé světové válce. Varianta produktu pro ženy.

1 249 Kč
1 - 16 z 16

Top