Ke správnému chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Pánská

Pánská 

54 produktů
na stránku

Aero L-159 ALCA je lehký podzvukový útočný letoun. Hlavním provozovatelem je České letectvo, které dostává nejnovější vylepšení avioniky. Toto letadlo je určeno především k podpoře pozemních sil.

549 Kč

Jednoduchý design pro milovníky akrobatických soutěží by neměl chybět v žádném šatníku žádného leteckého nadšence.

549 Kč

Jednoduchý design pro milovníky akrobatických soutěží by neměl chybět v žádném šatníku žádného leteckého nadšence.

549 Kč

Na přední straně těchto triček najdete kompletní seznam všech registrovaných letišť v České republice a jeho letecké zkratky. ICAO kódy.

549 Kč

Nezáleží na tom, zda řídíte skutečný dopravní nebo sportovní letoun, jeho model nebo simulátor. Je nezbytné, abyste patřili do rodiny těch, kteří mají létání ve svém srdci.

549 Kč

Vzduchem chlazený hvězdicový devítiválec, kterým je osazen celokovový dvojplošník Antonov AN-2. Toto letadlo není jen historií, ale je to také skvělá přítomnost.

549 Kč

Americký útočný vrtulník používaný od začátku studené války až po současnost. Legenda mezi vrtulníkovými děly. Dejte si pozor, APACHE se blíží!

549 Kč

Zákon fyziky, zákon přírody. Svoboda a dobrodružství. To je létání balónem!

549 Kč

Pravidla a omezení místního letového provozu jsou standardní cestou, po které letadlo následuje při vzletu nebo přistání při zachování vizuálního kontaktu s letištěm.

549 Kč

Žádný milovník větru a pískání křídel kluzáku si nemůže toto tričko nechat ujít. Ty nezapomenutelné okamžiky, kdy se jen tak necháváte unášet větrem.

549 Kč

Německý bombardér a průzkumný letoun Dornier Do 17 tvořil základ bombardovací letky Luftwaffe během Bleskové války. Vylezte do kokpitu historie druhé světové války!

549 Kč

Legendární vojenský transportní letoun Douglas C-47 SKYTRAIN je jedním ze slavných obrů na obloze. Jedná se o armádní verzi letadla DC-3.

549 Kč

Nejvýznamnější transportní letoun vůbec

549 Kč

Letecké tričko s prvotřídním akrobatickým letadlem EXTRA spojeným s energií a adrenalinem. Výkonný motor, nízká hmotnost a bleskové reakce patří každému v tomto tričku.

549 Kč

McDonnell Douglas F-15E Eagle je americký stíhací letoun určený k boji a udržení letecké nadvlády. WOLFHOUNDS Camp New Amsterdam – Soesterberg Air Base – The Netherlands – 1954 – 1994

549 Kč

Jednomotorový, jednomístný, víceúčelový stíhací letoun. Víceúčelový stíhací letoun F-16CJ je dravecová obloha. Chyť mě, jestli to dokážeš.

549 Kč

Jste ohromeni vysokou rychlostí, působivou manévrovatelností a širokou bojovou akcí tohoto stíhače? To je F-22 RAPTOR s neviditelnou technologií letu proti radarům

849 Kč

Phantom je poslední americké letadlo 20. století, jehož posádka získala titul "aero eso".

549 Kč

Nikdo si nedokáže představit létání bez pevných letových hladin. QNH spojuje piloty po celém světě. Nasaďte si tričko FLIGHT LEVELS a staňte se součástí nekonečného vzdušného prostoru..

849 Kč

Fokker Dr. I DREIDECKER byl německý jednomístný stíhací letoun používaný v první světové válce. Jedno z nejslavnějších letadel tohoto období známé jako letadlo Červeného barona, německé eso Manfred von Richthofena.

549 Kč

Být jako pták, schopný vzlétnout, dotknout se oblohy bylo vždy lidským přáním. Jakmile se nám to podařilo a člověk se odtrhl od země, letectví je součástí našeho života. Téma tohoto trička oslavuje okamžiky raného letectví.

849 Kč

ICAO nebo NATO fonetická abeceda je v letectví známo hlavně díky radiové komunikaci.

549 Kč

Proudový stíhací letoun JAS-39 / C GRIPEN. Neexistuje žádný letecký nadšenec, který nezná letku Tigers. Milujete řev turbín?

549 Kč

L-159 ALCA (Advanced Light Combat Aircraft) je jednomístný jednomotorový vícemotorový víceúčelový stíhací podzvukový letoun. Vítejte v perimetru 212. taktické eskadry v Čáslavi!

549 Kč

Lockheed SR-71 "BLACKBIRD". Legenda o leteckém technickém pokroku. Toto je letadlo, na které nezapomenete.

549 Kč

Ju 87 STUKA byl německý střemhlavý bombardér. Nacistické elitní letadlo během druhé světové války.

549 Kč

Zaměření na bezpečnost dráhy jako první. Specifikace výstavby pro značení letišť se řídí Federálním leteckým úřadem. FAA nebo ICAO.

549 Kč

Všichni odborníci se shodují, že Messerschmitt BF 109 byl jedním z nejlepších výtvorů leteckých inženýrů té doby. V mnoha bitvách demonstroval své jedinečné letecké vlastnosti.

549 Kč

Tento produkt je věnován designérovi, prvnímu českému cestovateli v letecké dopravě Metod Vlach, který letěl letadlem vlastního designu a vyrobeným z místních materiálů v České republice v Mladé Boleslavi.

549 Kč

Sovětský transportní vrtulník s dvěma turbínami. K dispozici jsou také ozbrojené verze. Pozdravte létající hrochy!

549 Kč

Hrdinství je důkazem nesmrtelnosti. MIG-29 polských vzdušných sil s číslem 56 se znamením Mariana Pisareka.

549 Kč

Sovětské a ruské mistrovské dílo nebeské slávy!

549 Kč

Stíhací letoun japonského císařského námořního letectva. Toto letadlo evokuje Tichý oceán, řev leteckých motorů a odhodlání japonských stíhačů, kteří položili své životy pro svou zemi.

549 Kč

Tričko s motivem motorových kluzáků pro všechny milovníky větru ve vlasech. Nic se nevyrovná momentům spojeným s přírodou v otevřeném prostoru pod plochými křídly plátna.

549 Kč

Víceúčelová bezpilotní letadla MQ-9 Reaper jsou dílem americké společnosti General Atomics Aeronautical Systems. Reaper je schopen vzdálených autonomních a dálkově ovládaných letů. Století dronů je tady!

549 Kč

Ženy, holky, sexy oblečení, letadla, vojenské uniformy. To je mix, který každý fanoušek letectví miluje.

549 Kč
1 - 36 z 54

Top