Bf-109 - 60 minut let na simulátoru

Unikátní letecký simulátor vojenské stíhačky Messerschmitt Bf 109 z druhé světové války.

Zažijete simulaci leteckých soubojů, kterou nikde jinde nenaleznete.

Cena zážitku na simulátoru je jedna z nejnižších v ČR - skvělý tip na dárek!

Více detailů


2 090 Kč s DPH

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 209 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 21 Kč. Vaše věrnostní body.Místo zážitku: Praha

TIP! - zaplaťte převodem a zadejte osobní odběr, letenka Vám přijde emailem!

Let na simulátoru – 45 minut ve vzduchu

  • 45 min. ve vzduchu + 15 minut příprava (úvodní instruktáž a seznámení s ovládáním letounu)
  • Vhodné pro osoby starší 12 let (po domluvě lze i s mladšími – musí dosáhnout na pedály)
  • Po dobu zážitku jsou Vám k dispozici nealko nápoje zdarma
  • lokalita: Praha-Holešovice
  • platnost poukazu 6 měsíců

 

Vžijte se do atmosféry leteckých soubojů 2. světové války! V různorodých scénářích z druhé světové války budete mít možnost zažít typické mise pilota německé Luftwaffe.

 

Podle časového období a operací se setkáte s různorodými úkoly a také nepřátelskou technikou. Střetnete se tak například s letouny Spitfire, IL-2 Sturmovik či P-51 Mustang.

 

Přinášíme Vám jedinečnou možnost stát se pilotem legendárního stíhacího letadla z 2. světové války! Usedněte do kabiny nejobávanějšího stroje německé Luftwaffe a zažijte vzrušující letecké souboje…

 

Jaké to je zažít situaci, kdy za vámi je nepřátelský letoun, který zasypává vaše letadlo dávkami z kulometu? Nebo naopak, když překvapíte nepřítele účinným akrobatickým obratem tak, že poslední, co nepřátelský pilot uvidí, je záblesk z hlavní vašich palubních zbraní?

 

Ve světě leteckých simulátorů tyto věci jsou možné, s mnoha skvělými softwarovými balíčky si skvělý zážitek z řízení bojového letadla užijete.
Nicméně, bez ohledu na to, jak dobrý je software, létání se stíhacím letadlem pomocí plastového joysticku a klávesnice není opravdu to, v čem si člověk dokáže představit, že létá.


Přeneste se do opravdového celokovového kompletního kokpitu letadla, kterému chybí jen křídla. S námi se stává simulace realitou!

 

Hlavními kritérii při vývoji bylo, aby ovládací prvky byly co nejrealističtější – vhodné i pro použití jako výcvikového simulátoru letadla.

 

Původní knipl, pedály, plynová páka a také přístrojová deska byly vytvořeny dle původních výkresů a dosazeny do kokpitu.

 

Vizualizace prostředí, zajištěná HD projekcí, dokreslí celkovou atmosféru jedinečného letu, promítaného na 2,5 metrovou projekční plochu. Pro dokreslení reálného pocitu chvění a hluku v kabině, je simulátor vybaven vibračním systémem v sedačce a dále pak multikanálovým systémem zvuku 7.1. ve sluchátkách.

 

Je jen na Vás, co si zvolíte – od volného létání po bojové mise, případně doporučíme nejvhodnější simulaci tak, aby byl pro vás zážitek co nejdokonalejší.

 

 

Časté dotazy

 

Je věk pilota simulátoru nějak omezen?

 

Vzhledem k povaze a množství údajů uvedených v předletové přípravě a také ergonomii kokpitu je minimální věk pro naše piloty 12 let. Nemáme žádné omezení horní hranice věku, nicméně piloti musejí být schopni vylézt po dvou krocích po schůdcích a přelézt do kokpitu, stejně jako vylézt na konci letu.

 

 

Mohu si s sebou vzít doprovod?

 

Prostor kolem simulátoru umožňuje mít u sebe až 3 osoby, které mohou libovolně natáčet a fotit. Pro vaše hosty máme připraveny sedadla v leteckém stylu. Nicméně zde platí omezení, že let může provádět pouze osoba, na kterou je dárkový poukaz vázán.

 

 

Je focení a filmování na místě povoleno?

 

Samozřejmě ano. Fotit a natáčet může jak doprovod, tak i obdarovaný v kokpitu simulátoru.

 

 

Mají dárkové certifikáty omezenou dobu platnosti?

 

Ano. Vaše dárkové certifikáty platí šest měsíců od data nákupu.

 

 

Mám dárkový poukaz, jak si zamluvím svůj let?

 

Čas letu lze rezervovat telefonicky, když uvedete jedinečný kód svého dárkového poukazu. Rezervaci je možné provést minimálně 5 dnů předem.

 

 

Jaké jsou vaše storno podmínky?

 

Zrušení Vašeho termínu je možno pouze 48 hodin před jejím začátkem. V opačném případě propadá váš poukaz v plné výši.

 

 

Je simulátor pohyblivý?

 

Stejně jako většina vojenských simulátorů, náš simulátor je pevný (neboli nepohyblivý) neboť není možné vyvodit G-síly, které pilot zažívá během své typické mise. Nicméně díky vizuálnímu systému má většina zákazníků pocit, že se pohybují, a dokonce se při zatáčení letadla drží.

 

 

Je nutné mít nějaké zkušenosti s řízením letadla?

 

Ne, vše Vám vysvětlíme a ukážeme během úvodní instruktáže. Během Vašeho letu rovněž budete mít na sobě náhlavní soupravu, se kterou budete ve spojení s instruktorem, který vám zodpoví všechny otázky či připomene úkony v ovládání letadla, které jste zapomněli.

 

 

Jak věrně připomíná simulátor skutečné řízení letadla?

 

Naše simulátory jsou repliky skutečný kokpitů. Palubní deska a veškeré ovládací prvky v kabině byly vyrobeny dle původních výkresů. Simulátor byl konstruován ve spolupráci s organizací Messerschmitt Stiftung, která se v Manchingu společně s EADS podílí na udržování několika historických letadel této značky (Me-163, Me-262 a dvě Bf 109G) v letuschopném stavu.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky