Není klidných dnů - 2 PACK - Jaderné bombardéry + Letadlové lodě

Není klidných dnů - 2 PACK - Jaderné bombardéry + Letadlové lodě

Zobrazit všechny obrázky

Jaderné bombardéry + Letadlové lodě

Jaderné bombardéry:
Obraz: BAREVNÝ/ČERNOBÍLÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk: český DD 2.0
Stopáž: 44 minut
Titulky: žádné
USA 1998

Letadlové lodě:
Obraz: BAREVNÝ/ČERNOBÍLÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk: český DD 2.0
Stopáž: 44 minut
Titulky: žádné
USA 1998

Více detailů

Sleva!
159 Kč s DPH

198 Kč s DPH

sleva 20 %)

DVD-NKDPACK-RV

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 15 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 2 Kč. Vaše věrnostní body.



Jaderné bombardéry:
Vojenské letectví patří k nejnáročnějšímu odvětví lidské činnosti. Každá sebemenší chybička se může stát osudovou, každý detail rozhoduje mezi životem a smrtí, mezi triumfem a tragédií. Piloti nevědí, kdy je klidných dnů a my jim často vděčíme za mír. Pokud lze některou součást studené války považovat za příznačnou, pak to bylo dunění motorů strategického letectva, jejich starty a přistání. Plnilo potřeby národní bezpečnosti, která vyžadovala neustálou přítomnost flotily jaderných bombardérů ve vzduchu. I sebemenší závada mohla způsobit osádce osmimotorového stroje nesmírně složité potíže. Piloti pro takové situace používají výstižný výraz Hadi v kokpitu. Když berany letadla zvadnou jako tělo spícího hada a pedály jsou vláčné jako jeho ocas. Tak vznikají neuvěřitelné historky bombardovacích pilotů, jejichž přímými svědky můžete být nyní také vy.

Letadlové lodě:
Vojenské letectví patří k nejnáročnějšímu odvětví lidské činnosti. Každá sebemenší chybička se může stát osudovou, každý detail rozhoduje mezi životem a smrtí, mezi triumfem a tragédií. Piloti nevědí, kdy je klidných dnů a my jim často vděčíme za mír. Úvodní díl dvoudílného dokumentu vznikl na základě populární knihy „Není klidných dnů: Neuvěřitelné drama námořního letectví“. Předloha díky unikátním výpovědím svědků popisuje největší tragédie, které se odehrály v námořním letectví od 1. světové války po současnost. Zadržte dech a sledujte tisíce vzletů a přestání tak, jak je zachytily kamery v době války i míru. Záběry v tomto dokumentu pocházejí z celé historie letadlových lodí. Z dob mezi válkami, z druhé světové války, z Korey, z Vietnamu, z Perského zálivu i ze současnosti. Letadlové lodě:

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky